Dua Lipa interpreton Live në emisionin “Later… with Jools Holland” në BBC Two (VIDEO)

1 Nëntor, 2017 - 1:14 pm

Zëri kosovar që po mahnit botën, interpretoi mbrëmë Live në emisionin “Later… with Jools Holland” në BBC Two, shkruan KultPlus.

Dua Lipa është ajo që interpretoi bashkë me bendin e saj tek Jools Holland këngët “Be the one”, “Homesick” dhe “New Rules”.

“Later… with Jools Holland”, është emisioni i cili transmetohet në BBC Two, dhe daton që nga viti 1992.

Dua nëpërmjet rrjetit social Instagram, ajo ka shkruar se mbrëmë ishte një natë e veçantë për të.

“Unë me bendin tim performuam në Jools Holland. Kjo do të thotë shumë për neve dhe ne jemi shumë të lumtur. Shumë krenare për tërë ekipin tim. Ne ia dolëm. Për ata që nuk kanë kapur shfaqjen e drejtpërdrejtë natën e kaluar, të shtunën në mbrëmje mund ta ndjekin atë dhe të na shihni duke performuar “Be The One”, “Homesick” and “New Rules”. Ju dua të gjithëve”, ka shkruar Lipa. / KultPlus.com

Të ngjajshme