Dua Lipa me një video nga fëmijëria në Kosovë, uron shoqen për ditëlindje (VIDEO)

18 Shtator, 2020 - 10:44 pm

Dua Lipa përkundër famës botërore që tashmë gëzon, nuk i harron shoqet e fëmijërisë, shkruan KultPlus.

Ajo përmes një postimi në rrjetet sociale, ka uruar shoqen e saj të fëmijërisë për ditëlindje, duke i bashkangjitur një video të këndshme nga fëmijëria e saj.

Urime për Lyra Durakun, motrën time të ëmbël e të hareshme. Të uroj gjithë lumturinë dhe dashurinë e botës. Edhe shumë të tjera të çmendura së bashku me mua‘, shkruan Dua në mbishkrimin e videos. / KultPlus.com

https://www.facebook.com/DuaLipa/videos/870100306729891/

Të ngjajshme