Dua Lipa nesër me bashkëbisedim me ndjekësit e saj në Instagram

22 Mars, 2020 - 7:30 pm

Ylii botëror nga Peja, Dua Lipa, do të ketë një lidhje me ndjekësit e saj në llogarinë në Instagram, shkruan KultPlus.com

Lipa përmes një njoftimi në rrjetet sociale ka shkruar se do të flas rreth albumit të saj të ri si dhe rreth turneut poashtu. Ajo ka shtuar se është e gatshme të pres pyetjet e ndjekësve të saj.

“Nesër do të kem një lidhje live në Instagram në orën 2PM GMT për të folur rreth albumit dhe turneut. Më ndjekni nesër dhe më dërgoni pyetjet tuaja poashtu”, ka shkruar Lipa në Facebook duke vendosur edhe linkun e Instagramit poashtu. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme