займ на карту онлайн потребительский кредит

Dua Lipa njofton publikimin e këngës më të re, bashkëpunon me artisten e njohur belge

26 Tetor, 2020 - 4:21 pm

Dua Lipa ka bërë të ditur se këtë javë pritet të publikojë këngën e saj më të re, ‘Fever’, e cila është në bashkëpunim me artisten belge, Angele, shkruan KultPlus.

Ky projekt është i pari prej lansimit të albumit të saj ‘Future Nostalgia’, album ky që vazhdon të jetë ndër më të suksesshmit e këtij viti.

Lajmin për lansimin e këngës së re, Dua e bëri përmes një postimi në rrjetin social Twitter, “Fever në bashkëpunim me Angele. Të premten, 30 tetor”, ka shkruar Lipa.

Krahas albumit, ylli shqiptar në gusht solli me klip remiksin e “Levitating” në bashkëpunim me Madonna, Missy Elliot dhe The Blessed Madonna. / KultPlus.com

Të ngjajshme