займ на карту онлайн потребительский кредит

Dua Lipa nominohet në katër kategori në ndarjen e çmimeve prestigjioze

22 Tetor, 2020 - 7:26 pm

Ky vit padyshim se ka marrë vulën e këngëtares shqiptare Dua Lipa, sukseset e së cilës nuk kanë të ndalur.

Së fundi, Dua është nominuar në eventin e ndarjes së çmimeve “LOS40 Music Awards”. Ajo është nominuar në katër kategori, të cilat janë si në vijim: “Best Artist”, “Best Album”, “Best Song” dhe “Best Video.

Dua Lipa ka ndarë vetë këtë lajm me fansat e saj në rrjetin social Instagram, ku është shprehur tejet e lumtur për nominimin në këto kategori.

“Jam shumë e emocionuar që jam nominuar në 4 kategori në LOS40 Music Awards 2020 për Best Artist, Best Album, Best Song dhe Best Video! Shumë faleminderit! Ju dua Spanjë”, ka shkruar Dua në postimin e saj. / KultPlus.com

Të ngjajshme