Dua Lipa paralajmëron turne në SHBA

13 Shtator, 2021 - 7:32 pm

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, do të zhvillojë një turne në Amerikë me albumin e saj ‘Future Nostalgia’, transmeton KultPlus.

Njoftimin e ka bërë vetë këngëtarja përmes një postimi në Facebook, duke paralajmeruar se të premten do të dalin në shitje biletat.

Dua ka publikuar edhe datat e këtij turneu, i cili do të fillojë më 8 shkurt 2021 në Miami dhe do të përmbyllet më 1 prill në Vancouver./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme