Dua Lipa pjesë e klipit të NBA

22 Dhjetor, 2020 - 9:24 pm

Pjesë e klipit të ri të NBA-së u bë edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa, shkruan KultPlus.

Ka qenë faqja e NBA on TNT që në Facebook ka hedhur edhe videon e 30 ekipeve dhe emrave më të njohur të tyre.

Përpos Duas, në klip është parë edhe DaBaby.

Mirëpo, disa nga komentet e bëra në këtë rrjet ishin kundër këngës së kënduar.

“Muzika e tmerrshme, pop dhe NBA, ku është problem? Ku është repi, stili i vjetër?” shkroi një ndjekës./ KultPlus.com

https://www.facebook.com/watch/?v=415529652926802&t=0

Të fundit

Të ngjajshme