Dua Lipa publikon këngën e re

1 Nëntor, 2019 - 9:02 am

Ka ditë që e ka paralajmëruar që kënga e saj e re do të publikohet më datën 3 nëntor, por sot Dua Lipa ka publikuar këngën dhe disa sekuenca nga videoklipi, shkruan KultPlus.

Kënga titullohet “Don’t Start Now” dhe Dua edhe kësaj radhe na vjen me një këngë shumë të mirë dhe një videoklip interesant.

Videoklipi i plotë do të publikohet pas dy ditësh. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme