Dua Lipa thyen rekord, paralajmëron diçka të re së shpejti

25 Gusht, 2018 - 11:46 pm

Dua Lipa, është shpallur artistja femër e para dhe e vetmja në histori si më e dëgjuar në shërbimin e njohur digjital të muzikës, Spotify.

4 këngë nga Dua Lipa kanë arritur mbi 500 milionë dëgjime në këtë shërbim digjital të muzikës.

Ky lajm e ka gëzuar edhe Dua Lipën e cila ka njoftuar se së shpejti do të sjellë diçka të re. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme