Dua Lipa tregon se kur do të publikohet kënga ‘We’re Good’

3 Shkurt, 2021 - 6:11 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa tashmë ka bërë të ditur emrin dhe datën e këngës së re që do të vie shumë shpejt për publikun, shkruan KultPlus.

Në një postim të bërë në rrjetin social Twitter ajo ka bërë ftuar fansat që të bëhen gati për këngën e saj të re ‘We’re Good’ e cila do të lansohet me 11 shkurt.

Kujtojmë se kënga e saj  “Levitating” që edhe është pjesë e albumit ‘Future Nostalgia’, ka marrë ka marrë 101 milionë klikime në YouTube. Po ashtu, kënga ka arritur të hyjë në top-5 në SHBA./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme