Dua Lipa vulos veten si interpretuese ikonike muzikore me performancën në “Grammys” (VIDEO)

5 Shkurt, 2024 - 9:31 am

Dua Lipa dhe paraqitjet e saj skenike janë gjithmonë ikonike, shkruan KultPlus.

Dikur vetëm një fëmijë nga Kosova, sot një yll bote duke performuar në çmimet më të rëndësishme të muzikës “Grammys”.

Lipa, e cila u konsiderua nga prezantuesi Trevor Noah si “një nga interpretueset më të mëdhenj të këtij brezi”.

Më poshtë mund ta shikoni edhe një nga performancat e saj që elektrizoi gjithë publikun:

Lipa pati një mbrëmje të veçantë dhe veshjet e saja ishin në hap me kohën, duke paraqitur edhe një herë tjetër stilin unik që ajo posedon.

Të ngjajshme