Dy shqiptarë në finalen e Eurovision 2021, Peristeri përfaqëson Shqipërinë e Gjoni, Zvicrën

20 Maj, 2021 - 11:23 pm

Gjon’s Tears dhe Anxhela Peristeri dhanë performancë të jashtëzakonshme sonte në natën e dytë të gjysëm finales në Eurovision. Performanca këto që u përcollën me duartrokitje të shumëta, shkruan KultPlus.

Sonte, të dy këta artist me votat që morrën nga publiku dhe juritë profesionale, shkruan drejt finales së këtij edicioni të Eurovision-it.

Më poshtë, KultPlus ju sjell edhe njëherë këto dy performanca të cilat sonte u pëlqyen tej mase nga publiku. / KultPlus.com

https://www.youtube.com/watch?v=M_5mo8st8Mc&feature=emb_title&ab_channel=EurovisionSongContest https://www.youtube.com/watch?v=_9KXznajJvY&ab_channel=EurovisionSongContestEurovisionSongContestVerified

Të ngjajshme