‘E urrej shiun kur bie, se njëherë ma fiku një zjarr dashurie’

9 Shtator, 2020 - 11:28 pm

Rok grupi i njohur Elita 5 është një nga grupet më të preferuara në vendet shqipfolëse, të cilët i rezistuan kohës, shkruan KultPlus

Me të dëgjuar këngët e tyre, meloditë na kthejnë prapa në kohë. Sot po ju sjellim njërën nga perlat muzikore “E urrej shiun”.

Bashkangjitur gjeni videon dhe tekstin e këngës.

Të fundit

Të ngjajshme