Ed Sheeran nga tash do të jetë fytyra e re e Tik Tokut (VIDEO)

1 Qershor, 2021 - 4:55 pm

Këngëtari i poput po rikthehet me muzikë të re, e njëkohësishtë do të jetë edhe fytyra e re e aplikacionit Tik Tok.

Ai ka nënshkruar kontratë me shumë të majme, shkruan The Sun.

Sheeran dhe Courtnet Cox rikrijuan vallëzimin e karakterit të saj në serialin Friends, i cili u bë virale pasi e bëri me vëllaun e saj në ekran Ross që u luajt nga David Schëimmer.

“Kishim një ribashkim tonën këtë fundjavë.” ka shkruar ditë pasi kasti u rikthye.

Ed Sheeran pauzoi në dhjetor të vitit 2019 dhe u bë baba në vitin e kaluar./ KultPlus.com

Të ngjajshme