займ на карту онлайн потребительский кредит

Ed Sheeran paralajmëron publikimin e albumit të ri

18 Shkurt, 2021 - 5:04 pm

Ed Sheeran shfrytëzoi 30 vjetorin e tij, për të paralajmëruar ardhjen e albumit të katërt, përcjell KultPlus.

Në postimin e tij në rrjete sociale, Sheeran teksa theksoi se ishte i veshur njësoj siç kishte qenë si 3 vjeçar, ai shtoi se albumi i ri do të vie këtë vit.

Ky album pritet të ketë titullin me simbolika matematikore, si ato të mëparshmet “Plus”, “Multiply”, dhe “Divide”.

Krahas një fotoje të tortës së tij të ditëlindjes dhe një fotoje të tij si fëmijë, i veshur si një pirat, ai shkroi: “30 sot. Faleminderit për të gjitha mesazhet tuaja të mrekullueshme, ndihem shumë i dashur”. / KultPlus.com

Të ngjajshme