Ed Sheeran planifikon rikthimin në muzikë

26 Prill, 2021 - 12:33 pm

Ed Sheran i cili për më shumë se një vit e gjysëm është shkëputur nga skena muzikore, është spikatur duke xhiruar një videoklip të ri në Londër, përcjell KultPlus.

“Ishte e qartë se diçka e madhe po ndodhte. Të pranishme kishte shumë kamera dhe njerëz që punonin përreth, si dhe vendi ishte rrethuar nga sigurimi. Nuk është zakonshme që ta shohësh një superyll të muzikë, më kulmin e një qendre tregtare. Ngase Sheeran është shumë i famshëm ishte fare e lehtë të identifikohej, dhe ai dukej i thjeshtë me kitarën e tij në dorë. Menjëherë u spekulua se këngëtari ishte duke xhiruar videoklip, por ai dukej shomë cool duke qeshur dhe duke i përshëndetur disa të rinj që ishin mbledhur përreth për ta takuar atë. Ishte një eksperiencë e pabesueshme”, citohet të ketë thënë një burim për gazetën “The Sun”. / KultPlus.com

Të ngjajshme