Edhe Elvana Gjata në festivalin Sunny Hill (FOTO)

6 Korrik, 2019 - 10:29 pm

Elvana Gjata ka zbuluar se do të jetë pjesë e festivalit tashmë të njohur – Sunny Hill.

Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar fotografinë e cila konfirmon pjesëmarrjen, njofton Klan Kosova.

Deri tani, Kida, Ledri Vula dhe Yll Limani, janë emrat që janë zbuluar ndërkaq nga ata ndërkombëtar, janë Miley Cyrus dhe Calvin Harris.

https://www.instagram.com/p/BzlQVSInWuy/?utm_source=ig_embed

Të ngjajshme