Edi Rama për zhvendosjen e ‘Sunny Hill Festival’ në Tiranë: S’ka si Tirana jo

14 Qershor, 2022 - 8:07 pm

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka quajtur lajm të mirë shkuarjen e festivalit Sunny Hill në Tiranë.

“Sunny Hill Festival” sot ka konfirmuar që për edicionin e sivjetmë do të zhvendoset në Tiranë.

Më poshtë KultPlus ua sjell postimin e tij të plotë:

😍LAJM I MIRË

Festivali “Sunny Hill” vjen në Tiranë, ku në javën e parë të gushtit Dua Lipa dhe të ftuarit e saj do të ndriçojnë netët e kryeqytetit me shkëlqimin e tyre⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

S’ka si Tirona jo❤️ / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme