займ на карту онлайн потребительский кредит

Eleni Foureira këndon ‘Fuego’ në Spanjë (VIDEO)

30 Maj, 2018 - 8:54 pm

Eleni Foureira, shqiptarja që u radhit e dyta në Eurovizionin e këtij viti, ka performuar këtë javë në emisionin Fama a Bailar në Spanjë.

Foureira ka performuar këngën “Fuego” me të cilën i solli Qipros pozitën më të mirë në Eurovizion.

Eleni prej kohës kur u paraqit në Eurovizion ka nënshkruar disa kontrata të rëndësishme muzikore dhe ka arritur të ketë sukses në disa shtete evropiane. / KultPlus.com

Të ngjajshme