Eminem publikon një numër në të cilin mund ta telefonojnë fansat (FOTO)

26 Maj, 2020 - 7:36 pm

Rep këngëtari i njohur Eminem ka publikuar në llogarinë e tij në Twitter një numër në të cilin mund ta telefonojnë fansat e tij, shkruan KultPlus.

Eminem është një nga reperët më të njohur në botë. Ai është i njohur për muzikën dhe tekstet e tij që e kanë vënë në majet e zhanrit rep.

Reperi është mjaft i njohur po ashtu edhe për publikun shqiptar. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme