Eminemi publikon një video të shkurtër të këngës për filmin “Venom 2”

30 Shtator, 2021 - 9:15 am

Eminem ka njoftuar një bashkëpunim të ri për filmin “Venom 2”.

Në mediat sociale, Marshall Mathers ndau një instrumental 18 sekondash të një ekipi të ri me Skylar Grey, Polo G dhe Mozzy. Luan mbi një grafikë të logos “Venom 2” para se klipi të transformohet për të zbuluar emrat e atyre që marrin pjesë në këngën e re.

Në mbishkrim, Eminem etiketoi bashkëpunëtorët e tij dhe faqen zyrtare të “Venom 2” në Tëitter.

Admiruesit spekuluan javën e kaluar se Eminem ishte gati të lëshonte një album të ri më 1 tetor pasi të dhëna nga bashkëpunëtorët e ngushtë – përfshirë Skylar Grey – u shfaqën në internet. Sidoqoftë, Venom 2 do të shfaqet në kinematë amerikane në të njëjtën datë, duke sugjeruar se është data kur do të arrijë bashkëpunimi i ri.

Të fundit

Të ngjajshme