Eni Koçi publikon këngën “Sekreti”

16 Tetor, 2019 - 6:23 pm

Këngëtarja e njohur shqiptare, Eni Koçi, ka publikuar projektin e saj më të ri.

Kënga e saj e re titullohet “Sekreti”.

Ajo është kujdesur për melodinë dhe tekstin, ndërsa Genc Prelvukaj është producent. “Black Fish Entertainment” ka realizuar klipin. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme