Ermal Meta në interpretim të këngës së famshme “Hallelujah” (VIDEO)

4 Prill, 2021 - 1:45 pm

Këngëtari shqiptar që po shënon suksese të njëpasnjëshme në Itali dhe jo vetëm, ishte prezantuar edhe në Televizionin Italian Rai1, shkruan KultPlus.

Në këtë televizion ai ka performuar në dy këngë të famshme si: “Every Breath You Take” (The Police) dhe “Hallelujah” (Leonard Cohen). Në të dy këngët ka shkëlqyr. KultPlus ju sjellë videon e performnacës së Ermal Metës në këngën Hallelujah./KultPlus.com

https://www.facebook.com/ermalmetainfinity/videos/1485441885088143

Të ngjajshme