Etno Fest rikthehet nga 3-9 shtator

27 Gusht, 2022 - 5:32 pm

Festivali Etno Fest rikthehet në fshatin Kukaj nga data 3 deri më 9 shtator, përcjell KultPlus.

Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të këtij festivali.

“Etno Fest po rikthehet nga 3-9 shtator në fshatin Kukaj. Publik shumë i dashur, faleminderit që nuk e keni humbur besimin tek ne. Ju mirëpresim me padurim dhe me plot dashni në oazën e artit, kulturës dhe muzikës!”, thuhet në njoftim./KultPlus.com

Të ngjajshme