Festivali “MIK” shpall audicion për këngëtar

13 Prill, 2019 - 4:40 pm

Festivali i njohur i cili organizohet nga sopranoja Inva Mula ka hapur audicion për këngëtarë lirikë nga mosha 20 deri në 30 vjeç, shkruan KultPlus.

Ky audicion zhvillohet për të qenë pjesë e mbrëmjes “Inva and new friends” më 27 korrik në Korcë.

Audicioni do të zhvillohet me 6, 7 dhe 8 maj ora 16:00-20:00 në sallën e koncerteve të Ministria e Kulturës (ish Kinostudio)./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme