Festo me Rave festat e fundvitit, i ftuar Ledio Ciko

16 Dhjetor, 2020 - 3:30 pm

Leo Ciko ёshtё njё nga Dj-të mё prezent tё skenёs elektronike tё Tiranёs qё prej vitit 2003 kur ai hodhi rrёnjё si gjysma e dyshes “Prosound”. Ishin ata tё cilёt, mund tё themi me bindje, ndezёn situatёn e festave elektronike nё qytet dhe e influencuan pёr vitet qё do tё vinin.

Qё prej atёherё Leo nuk ka ndaluar asnjёherё sё luajturi muzikё dhe ka vazhduar tё mbajё vendin qё i takon nё tё gjitha klubet dhe eventet kryesore tё Shqipërisë dhe Rajonit.

Kësaj radhe ribashkohet në Rave Live Sesssion para mbyllje tё kёtij viti. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme