Flaka Krelani dhe Kejsi Tola, sikur Whitney dhe Mariah (VIDEO)

26 Dhjetor, 2017 - 10:36 am

Në edicionin e 56-të të Festivalit të Këngës në RTSH, kanë parakaluar mysafirë të shumtë.

Disa kanë kënduar e disa jo. Ndër ata që kanë kënduar janë edhe Flaka Krelani dhe Kejsi Tola. Ato sollën fuqishëm këngën “When you believe”, këngë kjo e kënduar nga Whitney Houston dhe Mariah Carey.

Po sjellim videon ku dy vajzat shqiptare këndojnë këtë këngë./ KultPlus.com


Të fundit

Të ngjajshme