Flaka Krelani publikon këngën e dytë brenda 10 ditësh

13 Prill, 2020 - 8:50 pm

Këngëtarja Flaka Krelani ka publikuar sonte këngën e saj më të re.

Kënga titullohet “KTMD” dhe tekstin e ka shkruar vetë këngëtarja, kurse muzikën e ka bërë “Xhimi on de beat”.

Para 10 ditësh, Krelani kishte lansuar këngen “Dit’ e nat’”.

Të fundit

Të ngjajshme