Fotografi të mrekullueshme nga koncertet e Asamblit Kombëtar të Këngëve e Valleve të mbajtura në jug

24 Korrik, 2018 - 10:00 am

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm, është ndalur te aktivitetet kulturore që po mbahen në kuadër të sezonit turistik.

Ai ka publikuar një album fotografik, nga koncertet e Asamblit Kombëtar të Këngëve e Valleve, të mbajtura në jug.

Bëhet fjalë për koncerte të mbajtura në Gjirokastër, Sarandë dhe Himarë.

“Me këtë fotoalbum të koncerteve të Ansamblit Kombëtar të Këngëve e Valleve në Gjirokastër, Sarandë e Himarë, në kuadrin e kalendarit të risive të këtij sezoni turistik, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Në fotogaleri, mund të gjeni pamjet e plota të publikuara nga Kryeministri./ KultPlus.com

Të ngjajshme