Gashi: “Sunny Hill, festivali më i mrekullueshëm në gjithë botën”

4 Gusht, 2019 - 9:31 am

G4SHI edhe këtë vit ka qenë pjesë e festivalit Sunny Hill, ku ka performuar disa prej hiteve të tij, tashmë të njohura edhe për publikun shqiptar e më gjerë, shkruan KultPlus.

Ai surprizoi fansat e tij, me disa maica, që kishin si mbishkrim emrin dhe mbiemrin e tij, që pastaj ata mund t’i blinin

Para disa ditëve ai përmes një postimi në llogarinë e tij në instagram, ka treguar se mëzi është duke pritur të performoj në Sunny Hill.

Kurse mbrëmë në llogarinë e Sunny Hill, Gashi përmes një videoje ka thënë së Sunny Hill është festivali më i mrekullueshëm në gjithë botën./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme