Genc Prelvukaj dhe Granit Ismajli publikojnë këngën ‘Maskë’ (VIDEO)

11 Prill, 2021 - 9:57 am

Genc Prelvukaj dhe Granit Ismajli për herë të dytë sjellin edhe një bashkëpunim. ‘Maskë’ është kënga e radhës e dy artistëve, e cila njëherit është edhe kënga e tetë e albumit Gentvis II të Prelvukajt, shkruan KultPlus.

‘Nder dhe kënaqësi me kanë musafir në albumin e Genc Prelvukaj’, ka theksuar Ismajli në publikimin e këngës në rrjetin social facebook.

Kënga është pëlqyer nga adhuruesit e të dy artistëve dhe u komentua shumë në rrjete sociale.

Bashkangjitur gjeni videon e këngës. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme