Gëzuar festat e fundvitit me “Në tren për Përzeren” (VIDEO)

24 Dhjetor, 2017 - 8:24 pm

Këngëtarë dhe artistë shqiptarë kanë zgjedhur këngën “Në tren për Përzeren” për të uruar festat e fundvitit, shkruan KultPlus.

Këngëtarë të njohur si: Miriam Cani, Aleksandër Gjoka, Eneda Tarifa…, sikurse edhe moderatorë e gazetarë janë bërë pjesë e kësaj kënge e përcjellë edhe me videoklip. /KultPlus.com


Të fundit

Të ngjajshme