Grupi Gillespie vjen me koncert të premten në Pejë

21 Prill, 2022 - 1:40 pm

Grupi  Gillespie të premten do të mbajë koncert në hapësirat e kinemasë ‘Jusuf Gërvalla’ në Pejë, përcjell KultPlus.

Ky koncert është organizuar nga Anibar në kuadër të projektit Rietësimi i Kulturës në Pejë.

Në vijim gjeni njoftimin e plotë të Anibar:

Anibar në kuadër të projektit Rrijetësimi i Kulturës në Pejë, ka nderin të ju ftoj në koncertin e grupit Gillespie këtë të premte duke filluar nga ora 20:00 në hapësirat e Kinema Jusuf Gërvalla.

Ju mirëpresim!

Ky projekt mbështetet nga Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit (MKRS)./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme