Grupi ikonik ”Asgjë Sikur Dielli” pjesë e Sunny Hill Tirana

19 Gusht, 2022 - 7:36 pm

Sunny Hill Tirana ka zbuluar së fundmi shumë artistë që do të marrin pjesë në këtë festival, shkruan KultPlus.

Një ndër grupet më ikonike në Kosovë, ”Asgjë Sikur Dielli” do të marrë pjesë në Tiranë.

“Nuk ka asgjë më të mirë se dielli gjithsesi. Jemi të lumtur që do të kemi grupin ”ASD” në Tiranë”, thuhet në postimin e tyre.

Festivali ‘Sunny Hill’ në Tiranë do të mbahet në datat 26, 27 dhe 28 gusht./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme