The Guardian shkruan për Era Istrefin dhe këngën e Botërorit (FOTO)

22 Maj, 2018 - 3:09 pm

Shqiptarja Era Istrefi bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam, janë artistët që do e këndojnë himnin e Kampionatit Botëror që do të mbahet këtë vit në Rusi, nga datat 14-të Qershor deri më 15-të korrik.

Edhe gazeta e famshme britanike The Guardian, ka shkruar për treshen që këtë vit do e zotërojnë skenën në Kampionatin Botëror në Rusi.

Kënga e botërorit, pritet të lansohet pas 3 ditësh, me 25 maj ndërsa producent është DJ Diplo. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme