Një cover interesant i Himnit të Botërorit (VIDEO)

17 Qershor, 2018 - 1:00 pm

Tashmë kënga “Live it Up”, është duke u dëgjuar në gjithë botë, këngë kjo e cila është kënga zyrtare e Kampionatit Botërorë “Rusia 2018”, shkruan KultPlus.

Kësisoj, kanë nisë edhe videot e ndryshme që ngjajnë me cover-a për këtë këngë por ajo çka po bie më shumë në sy tash e tri ditë në YouTube, është artisti QPark, i cili ka realizuar në videoklip duke kënduar këtë këngë nëpër qytet, aty ku ka më shumë njerëz.

Shikoni reagimin e tyre se si ja bëjnë QPark-ut, teksa interpreton këngën e Will Smith, Era Istrefit dhe Nicky Jam./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme