займ на карту онлайн потребительский кредит

Incident në Eurovizion, këngëtares angleze i merret mikrofoni në skenë

12 Maj, 2018 - 9:59 pm

Një incident ka ndodhur para pak sekondash në skenën e Eurovizionit.

Përfaqësueses së Anglisë i ka dalë në skenë një prej shikuesve dhe ia rrëmbeu mikrofonin, dhe ajo disa sekonda mbeti pa e kënduar këngën e saj.

Ajo e ka vazhduar këngën por megjithatë ajo shihej në emocione në pjesën e dytë të këngës.

Ndodhin jo shumë shpesh të tilla raste në Eurovizion por duket se Surie, këngëtarja angleze e ka menaxhuar mirë situatën. / KultPlus.com

Të ngjajshme