Independent: Viti 2017, viti i Ed Sheeran, Dua Lipa dhe Taylor Swift (VIDEO)

18 Dhjetor, 2017 - 11:14 am

Prestigjiozja Independent ka bёrё njё vёshtrim mbi tё arriturat e yjeve nё nivel ndёrkombёtar pёrgjatё vitit 2017, dhe yjet qё kanё shёnuar sukses pёrgjatё vitit i ka pёrmbledhё nё tre emra: Ed Sheeran, Dua Lipa dhe Taylor Swift, pёrcjellё KultPlus.

Duke pёrshkruar suksesin e secilt, Independent ka shkruar pёr Dua Lipёn si kёngёtarja mё e dёgjuar femёr pёrgjatё vitit 2017.

Po sipas kёtij shkrimi thuhet se askush nuk do ta kishte imagjinuar se ky zё i njё gruaje tё re britanike do tё lё anash edhe yjet botёrore si Beyonce e Katy Perry./KultPlus.comTë fundit

Të ngjajshme