Jon Tarifa flet për projektin e ri me të cilin surprizoi bashkëshorten

30 Shtator, 2021 - 10:45 am

Artisti i mirënjohur Jon Tarifa është shpërngulur për pak kohë në Indonezi. Së bashku me familjen e tij, ai ka vendosur të largohet për një periudhë kohore nga Evropa për të shijuar jetesën në Bali.

Kantautori shqiptar, tregon për klipin e tij të ri “Give you everything”, jetën në një nga parajsat e turizmit botëror dhe planet për të ardhmen. “Kjo këngë ishte një surprizë për 33 vjetorin e bashkëshortes sime. Unë e realizova videoklipin, duke i thënë se pamjet ti kemi si kujtim, por më pas kur ja tregova ajo u surprizua shumë”.

“Unë e ndjej veten më mirë në Hollandë, sepse aty ndihem shumë mirë, por jemi shumë të lumtur edhe këtu, por besoj se do të kthehemi sërish në Hollandë besoj për vajzën tonë, por sigurisht ne jemi njerëz të botës dhe besoj se nuk do heqim dorë nga udhëtimet. Tani po jetojmë në Bali dhe na pëlqen shumë. Bali në këtë kohë është shumë i qetë, nuk ka ngarkesë dhe turistat janë të paktë dhe neve kjo gjë po na pëlqen”, shprehet Jon Tarifa në emisionin e mëngjesit në A2 Televizion. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme