Justin Bieber së shpejti publikon dokumentarin ‘Our World’ (VIDEO)

3 Tetor, 2021 - 11:58 am

Këngëtari i njohur kanadez, Justin Bieber do lansoj më 8 tetor dokumentarin “Our World”.

Bieber e ka bërë të ditur lajmin duke publikuar trailer-in e dokumentarit në rrjete sociale.

“Doja të krijoja një natë që t’i bënte njerzit bashkë dhe njerzit të linin gjëra pas dhe të shijonin veten”,- tregon ai në dokumentarin e tij për koncertin e parë të zhvilluar që nga viti 2017.
‘Familja e tij është shumë e rëndësishme’, tregohet në dokumentarin e tij. “

E di që kur të dal në skenë prap e kur të shoh gjithë ata sy mbi mua, do dua të zhdukem. E njoh mirë veten time”,- rrëfen ai duke qeshur. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme