Kantautori italian Tananai – artisti i radhës që do të performojë në “Sunny Hill Tirana”

11 Gusht, 2022 - 7:08 pm

“Sunny Hill” do të mbahet për herë të parë edhe në Tiranë, më datat 26, 27 dhe 28 gusht, shkruan KultPlus.

Festivali Sunny Hill ka bërë të ditur se pas “Fedezit” dhe Dren Abazit, këngëtari i radhës që do të performojë aty është kantautori italian, Tananai.

“Ju lutemi mirëpresim @tananaimusica 💙 – një nga personazhet dhe kantautorët më interesantë në skenën muzikore të Italisë! Tashmë e dini se do të jetë 🔥 me dikë aq të mirë sa Tananai!”, thuhet në postimin zyrtar të festivalit Sunny Hill.

“Sunny Hill” gjithashtu ka njoftuar se biletat “Believers” të cilat janë blerë për në Prishtinë, do të vlejnë edhe për atë në Tiranë. / KultPlus.com

Të ngjajshme