Me këngën e vitit 1983, Bonnie Tyler rrëzon super hitin “Despacito” (VIDEO)

22 Gusht, 2017 - 3:23 pm

Bonnie Tyler, këngëtarja me famë botërore, e cila kulmin e karrierës së saj e kishte në vitet e 80-ta, ka shënuar një sukses të paparë, duke kaluar edhe hitin super të famshëm “Despacito”, shkruan KultPlus.

Tyler ka kënduar këngën “Total Eclipse of the Heart”, pikërisht në momentin e eklipsit të djeshëm që kanë përjetuar qytetarët e Amerikës, dhe kjo këngë në Mbretërinë e Bashkuar dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës është radhitur e para në iTunes.

“Unë kurrë nuk lodhem duke e kënduar këtë këngë”, ka thënë këngëtarja Bonnie Tyler për Good Morning America, pak para se të këndonte këtë këngë në bordin e një anije udhëtimi në lindje të Bahamas./KultPlus.com

Të ngjajshme