Këngëtari me prejardhje shqiptare, Action Bronson, pjesë e ‘Sunny Hill’ në Tiranë

13 Gusht, 2022 - 7:00 pm

‘Sunny Hill Festival’ po vazhdon të zbulojë emrat e artistëve që do të përformojnë në Tiranë, përcjell KultPlus.

Së fundi ata kanë zbuluar se pjesë e ‘Sunny Hill’ në Tiranë do të jetë edhe këngëtari i njohur me prejardhje shqiptare, Action Bronson.

“Ka vetëm një BAKLLAVA që merr përsipër skenën kryesore të Sunny Hill Tirana dhe ne jemi kaq të gatshëm të çmendemi me më të vërtetitn Action Bronson’, thuhet në postim

Ndërkaq, festivali ‘Sunny Hill’ në Tiranë do të mbahet në datat 26, 27 dhe 28 gusht./ KultPlus.com

Të ngjajshme