займ на карту онлайн потребительский кредит

Këngëtarja e njohur mesazh studentëve: Mos u largoni nga Shqipëria, por largoni ata që iu pengojnë të jetoni

9 Dhjetor, 2018 - 4:08 pm

Këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima ka dalë në mbështetje të protestës së studentëve.

“Të dashur studentë. Dëshiroj t’iu falënderoj, t’iu përgëzoj dhe të shpreh mirënjohjen time më të thellë për atë që iu keni bërë. Ju kam ndjekur dhe më keni emocionuar jashtëzakonisht. Me keni mbushur me krenari, keni ri zgjuar shpresën e një kombi të tërë. Ndjej se më në fund edhe ne shqiptarët e kemi një zë dhe ne ekzistojmë. Keni dëshmuar vlera të jashtëzakonshme, vlera për të cilat vendoi ynë ka nevojë sot më shumë se kurrë. Mos u përçani mos u zmbrapsni, ju do e fitoni betejën, në emrin tuaj të familjeve tuaja dhe gjithë shqiptareve. Mos u largoni, mos u largoni nga Shqipëria, largoni ata që iu pengojnë të jetoni. Zemra ime është me ju”, shprehet ajo në një video-mesazh të publikuar në faqen e saj në Instagram.

View this post on Instagram

Mesazh për studentët ❤️#UnëJamMeStudentët

A post shared by Besa (@besaofficial) on

Të ngjajshme