Kërshëndellat me pesë këngë të reja të Arilena Arës (VIDEO)

12 Dhjetor, 2017 - 11:52 am

“Snow in December”, “Kido”, “Silver&Gold”, “Zemër” dhe “Të huaj (Stranger’s again)”, janë këngët e reja që do të prezantohen për festën e kërshëndellave, shkruan KultPlus.

Arilena Ara është këngëtarja që me këngën “Nëntori”, brenda një viti ka shënuar një sukses tejet të madh, duke depërtuar me këtë këngë edhe në shumë shtete të huaja, por duke bërë që edhe shumë të reja ta këndojnë këtë këngë të Arilena Arës./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme