‘Ku janë shqipet e mia?’ Mario Dedivanoviç dhe Bebe Rexha u bëjnë thirrje të gjithë shqiptarëve

5 Gusht, 2018 - 5:20 pm

Makeup artisti me origjinë shqiptare Mario Dedivanoviç është takuar ditën e djeshme me këngëtaren shqiptare Bebe Rexha dhe kanë postuar një foto së bashku.

Dyshja i ka bërë thirrje të gjithëve që të tregojnë dashuri.

Mario Dedivanoviç është një nga makeup artistët më të njohur në botë. Ai është me origjinë nga Shqipëria dhe prej vitesh punon përkrah ikonës së bukurisë, Kim Kardashian, të cilën e bëri edhe të fliste shqip.

Mirëpo ditën e djeshme ka pasur një takim me këngëtaren shqiptare Bebe Rexha. Dyshja kanë postuar një foto së bashku ku u kanë bërë thirrje të gjithë shqiptarëve.

“Ku janë shqipet e mia. Tregoni pak dashuri,”- shkruan Mario krahas fotos, ku ka vendosur edhe simbolin kombëtar me shqiponjën dykrenare.

Të ngjajshme