Kur Eugent Bushpepa këndon këngën ‘Jakup Ferri’ (VIDEO)

25 Shkurt, 2024 - 11:00 pm

Eugent Bushpepa ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët me paraqitjet e tij në Eurovizion.

Megjithatë, zëri i fuqishëm i Eugentit ka depërtuar edhe më herët tek fansat e tij shqiptarë.

Eugenti, i njohur për hitin “Maska e madhështisë”, në vitin 2016-të këndoi në Jalë të Shqipërisë këngën “Jakup Ferri” të cilën sonte po e sjellim për lexuesit tanë.

Në ndërkohë ta kujtojmë faktin se Eugenti e ndezë çdo skenë dhe në secilën paraqitje është i zjarrtë. / KultPlus.com

Të ngjajshme