Kur Grupi Minatori i këndonte legjendarit Fadil Vokrri (VIDEO)

25 Qershor, 2021 - 8:29 pm

Fadil Vokrri ishte shndërruar në personalitetin kryesor të pranimit të Kosovës në UEFA dhe FIFA.

Rock grupi Minatori ia kishte kushtuar një këngë Prishtinës dhe Vokrrit në vitet e 1980-a, të cilën KultPlus e sjell më poshtë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme