‘Kush niset me bo sevda’ e risjellë për mrekulli nga Florent Abrashi (VIDEO)

19 Gusht, 2017 - 10:02 am

Këngëtari Florent Abrashi, fituesi i një nga edicioneve të “The Voice of Albania”, mbetet një ndër artistët që ka lënë më së shumti gjurmë nga ky talent show, shkruan KultPlus.

Talenti i tij dhe interpretimet e veçanta, e bëjnë Abrashin shumë të dashur për publikun.

Ndonëse projektet nga ana e tij nuk janë të shpeshta, ai mbrëmë ka lansuar një prej tyre.

Projekti i tij më i ri muzikor është kënga “Kush niset me bo sevda” të cilën e solli me videoklip.

Kënga është një ripërpunim i këngës së vjetër qytetare, të cilën Florenti e ka realizuar për mrekulli në bashkëpunim me Florent Boshnjakun.

Videoklipi është realizuar në qytetin e Prishtinës nga produksioni Entermedia. / KultPlus.com

Të ngjajshme