Lady Gaga më në fund gati ta publikojë “Stupid Love”

27 Shkurt, 2020 - 11:00 pm

Artistja 33-vjeçare, Lady Gaga, postoi një copë arti të këngës së saj të re, një ditë para publikimit.

Arti prezantues përmban një palë buzë dhe një dhëmb çelës ariu, përfshirë edhe fjalët “Stupid Love”.

Disa orë më parë, Gaga debutoi me pamjen e parë të videoklipit të këngës, në të cilin ajo dhe një grup njerëzish futuristikë qëndrojnë së bashku në një terren me pamje aliene. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme